Ремонт промислових підлог

Професійний ремонт підлоги

Тріщини, выбоїни –  небежані гості складських приміщень або промислової підлоги. Вони ускладнюють експлуатацію складу, псують техніки, а іноді і взагалі роблять  роботу склада неможливою. Тому вчасний ремонт — розумне рішення.

Ремонт тріщин підлоги

Ремонт тріщин (проcтий). Використовується для ремонту тріщин до 2 мм. На місці тріщини залишається охайний профіль, по якому йшла тріщина.

Технологія: Тріщина розшивається алмазним диском на глубину до 10 мм. Шов, що утворюється знепилюється  і в нього заливається епоксидний ромонтний склад. Потім поверхня шліфується та на підлозі залишається лише візерунок.

Вартість ремонту 1 погонного метру — 70 гр. Гарантія — 2 роки.

pol-1

Ремонт тріщин смугою

На місці тріщини залишається смуга шириною від 3-10 см з епоксидного ремонтного складу в колір підлоги. Використовується для тріщин шириною близько 2 мм та для тріщин, що руйнуються, а також в зонах з більшою інтенсивністю руха.

Технология: Тріщина прорізається алмазним диском на глубину до 10 мм. З обох cторін тріщина обрізається, та ділянка, що утворена двума швами поглиблюється та знежирюється, і заповнюється в рівень підлоги епоксидним складом. Далі шліфується в рівень підлоги.

Вартість ремонту 1 погонного метру — 310 гр. Гарантія — 2 роки.

pol-2

Ремонт деформаційного шву

Використовується для ремонту при руйнуванні країв деформаційного шва. В результаті ремонту виходить профільний шов з кромками з міцного епоксидного складу в колір підлоги.

Технологія: Зруйнований край шва обрізається алмазним диском на ширину руйнування. Залишковий бетон вирубується. Ділянка знепилюється і заповнюється ремонтною епоксидною сумішшю. Склад шліфується в рівень підлоги. По оcі cтарого шва нарізається новий шов, який заповнюється поліуретановим герметиком.

Вартість ремонту 1 погонного метру (при глубині до 10 мм) — 350 гр. Гарантія — 1 рік.

pol-3

Ремонт вибоін

Використовується для ремонту при руйнуванні країв деформаційного шва. В результаті ремонту виходить профільний шов з кромками з міцного епоксидного складу в колір підлоги.

Технологія: Ділянка ремонту обрізається з чотирьох cторін на глубину до 10 мм. Зруйноване бетонне покриття виймається. Вміст знепилюється і заповнюється епоксидним ремонтним складом. Поверхня шліфується в рівень з підлогою.

Вартість ремонту ділянки 100 х 100 х 10 мм — 140 гр. Гарантія — 2 роки.

pol-4

На роботи надається гарантія.
Ремонт значно дешевше нового покриття і може бути здійснений без зупинки виробництва.