Підлога в стилі лофт

cvet-najk20160408_121416najkstil-loft-najk

ПОЛІРОВКА БЕТОНУ В СТИЛІ LOFT

Концепція з’явилася в середині 20-го століття і являє собою один з найцікавіших урбаністичних стилів. Свій «рід» він веде від занедбаних заводських будівель, які здавалися для житла біднякам. Але так як мешканцями виявилися люди творчі – художники і музиканти, то свої «виробничі» житла вони перетворили в візитну картку Нью-Йорка.

Обов’язкова вимога стилю – вільні стіни. Навіть картини і дзеркала потрібно не закріплювати, а лише притуляти. Меблі не торкаються до стін. Виняток становлять лише полки і кухонне обладнання. Колірними акцентами виступає текстиль, декоративні елементи, вінтажна мебель. Дизайнерська бетонна підлога може бути дуже різноманітна. Це може бути сіра кольорова підлога, матова і полірована підлога, підлога з малюнками і з різною фактурою поверхні.

Цікаво, що великий інтерес викликають у дизайнерів зараз сіра бетонна підлога. Вона може бути матовими або полірованими. Цікаво, що сіра бетонна підлога в інтер’єрі дійсно може виглядати дуже стильно, красиво і затишно. Є стилі в інтер’єрі, які передбачають саме сірі бетонні підлоги, наприклад, стиль Лофт, який має на увазі наявність в інтер’єрі цегляних стін, бетонних або дощатих підлог, відкритих стельових конструкцій.

Звичайно, бетонну підлогу в таких випадках необідно виконати дуже якісно. Це повинна бути дуже рівна, гладка підлога, вона ні в якому разі не повинна порошити. Якщо замовник хоче матову підлогу, то це повинна бути ідеальна матова гладкість, дуже приємна і благородна. Якщо замовник хоче полірований бетон, то це буде дзеркальну блискучу підлогу, яка так само виглядає приголомшливо.

Щоб зробити таку якісну бетонну підлогу, бажано, щоб стяжка була залита грамотно і хорошою маркою бетону – від М300. При більш низькій марці бетону (нижче 300) стяжка буде слабкою, при шліфовці почне кришитися, а в експлуатації така підлога буде порошити і руйнуватися. Сама заливка стяжки так само багата на різні нюанси, що впливають на якість підлоги, тому, якщо замовник вирішив, що він хоче в результаті саме бетонну підлогу, краще саму заливку стяжки довірити фахівцям, які будуть потім робити і обробку цього бетону, або отримати консультацію у них, як залити стяжку, щоб потім можна було зробити якісний відшліфовану або відполіровану підлогу.

Така дизайнерська сіра бетонна підлога буде стильно виглядати в інтер’єрі ресторану, офісу і навіть вдома. Плюсами такої підлоги є так само його екологічність, так як бетон – це дихаючий, з нормальним рівнем PH матеріал. Він добре миється, зручний в експлуатації.

Дизайнерська бетонна підлога – незвичайні рішення

Як вже говорилося вище, можливі і різні фактури поверхні підлоги. У практиці нашої компанії зустрічалося бажання замовника мати зношену бетонну підлогу, тобто свіжозалиту стяжку потрібно було перетворити в стару, місцями потерту, місцями засмальцьовану бетонну підлогу. Така підлога була в результаті отримана – результат був досягнутий за допомогою спеціальної чорної фарби і шляхом багатоступінчастого шліфування різної глибини і з використанням різної зернистості алмазних елементів.

rtqr7j-xqzc