Загальний опис поліуретан-цементних підлог

Поліуретан-цементна підлога – це особливий тип полімерного покриття підлоги для важких режимів експлуатації. Поліуретан – цементна підлога була розроблена понад двадцять років назад із тих пір є найміцнішими в класі полімерних підлог. Такі наливні підлоги здатні витримувати вплив потоків холодної і гарячої води, термоудари, очищення парою та водою під тиском, удари, концентровані хімікати та ін.

Полиуретан-цементное покрытие пола

Поліуретан-цементні покриття підлоги

Головна перевага поліуретан-цементних підлог – це паропроникність. Завдяки паропроникності поліуретан цементну підлогу не бояться явища осмосу (відшарування покриття через вплив вологи від бетонної основи при поганій гідроізоляції або її відсутності зовсім). В основному поліуретан-цементну підлогу використовують на харчових підприємствах і на автомийках. Вона повністю відповідають всім санітарно-гігієнічним нормами стандартам, що підтверджено сертифікатами, які ми із задоволенням Вам надамо.

Полиуретан- цементные полы

Поліуретан-цементна підлога

Важлива перевага поліуретан-цементних підлог – це декоративність. На відміну від багатьох інших полімерних покриттів, поліуретан-цементна підлога має однорідну структуру і експлуатаційні навантаження не тільки не погіршують вигляд наливної підлоги, але навіть покращують його за рахунок мінеральних наповнювачів, що витягають свій колір і структуру.

Поліуретан – цементна підлога буває гладка тонкошарова 2-4 мм і шороховатонаповненими 5-8 мм. Високонаповнені підлоги мають шорстку текстуру та застосовуються в основному на підприємствах з вологим режимом експлуатації. Шороховата поверхня (регулюється фракцією наповнювача) робить покриття неслизьким. Гладкі наливні поліуретан-цементні підлоги застосовуються на ділянках з сухим режимом експлуатаціі.

Гладкое полиуретан-цементное покрытие Литакрил –Оптима

Гладке поліуретан-цементне покриття Літакрил – Оптіма

Армированные полиуретан цементные полы с шероховатой поверхностью-Литакрил Антислайд

Армовані поліуретан-цементні підлоги з шорсткою поверхнею – Літакрил Антислайд

Полиуретан-цементное покрытие -Литакрил Макси

Поліуретан-цементне покриття-Літакрил Максі

Полиуретан –цементное покритие Литакрил Терраццо

Поліуретан-цементне покритття Літакрил Терраццо

Полиуретан-цементное покрытие Литакрил Топ

Поліуретан-цементне покриття Літакрил Топ