Відновлення топінгових підлог

Lavina Trowel Shine – шліфування та полірування бетону “гелікоптером”

Lavina Trowel Shine це нова система шліфовки, хонінга і полірування нового бетону або реставрації старих бетонних підлог за допомогою затирочних машин (“вертольотів”). Система оснащена головками, що обертаються Lavina, що вигідно відрізняє її від кункурентів.

Виявляється, щоб зробити полірований бетон досить обладнати свій “вертоліт” системою Lavina Shine Floor. І ви отримаєте насправді якісний полірований бетон з відмінними експлуатаційними характеристиками і презентабельним зовнішнім виглядом. І це дійсно зовсім недорого.

Система допоможе також виправити помилки і неточності, часто виникають при заливці бетонних підлог, виникненні плям і висолів при висиханні бетону, поглибленого чищення і реставрації підлог в промислових і складських приміщеннях.

Слід пам’ятати про те, що зміцнення бетонної підлоги і імпрегнація (захист) поверхні обов’язкові в будь-якій технології полірованого бетону і Lavina Shine Floor не виняток.

Переваги технології:

1. Lavina Trowel Shine це перша планетарна система для затирочних машин, основною ідеєю якої є обертання головок навколо своєї осі. Відповідно алмазні інструменти для шліфування й полірування завжди обертаються і поступово зношуються. Таке обертання робочих головок дозволяє отримати кращу якість поверхні, скорочує час шліфування і істотно збільшує термін служби витратних матеріалів.

2. Шліфування й полірування бетону виконується дуже швидко з мінімальними витратами на 1М2 одно або двохроторними машинами.